Parašyk mums

Danija:
Sharon Millar, Profesorė, Pietų Danijos universiteto Kalbų ir komunikacijos fakultetas
e: smillar@sdu.dk
w: www.sdu.dk

arba apsilankykite Danijos C.O.N.T.A.C.T. puslapyje

Didžioji Britanija:
Alan Anstead, UK Race and Europe tinklas
e: alan@ukren.org
w: www.ukren.org

arba apsilankykite Didžiosios Britanijos C.O.N.T.A.C.T. puslapyje

Graikija:
Eva Giannakaki, Graikijos žmonių teisių lyga
e: e.giannakaki@gmail.com
w: www.hlhr.gr

arba apsilankykite Graikijos C.O.N.T.A.C.T. puslapyje

Ispanija:
César Arroyo López, Socioedukacijos asociacija Llere
e: carroyo@llere.org
w: www.llere.org

arba apsilankykite Ispanijos C.O.N.T.A.C.T. puslapyje

Italija:
Ernesto Russo, Ce.S.F.Or. – Ugdymo orientacijos tyrimų centras
e: contact@cesfor.net
w: www.cesfor.net/

arba apsilankykite Italijos C.O.N.T.A.C.T. puslapyje

Kipras:
Fabienne Baider, docentas, EU programos koordinatorius
Kipro universiteto Prancūzų studijų ir šiuolaikinių kalbų fakultetas
e: infocontact2017@gmail.com
w: www.ucy.ac.cy

Natalie Alkiviadou, direktorė, AEQUITAS
e: nalkiviadou@aequitas-humanrights.org
w: www.aequitas-humanrights.org

arba apsilankykite Kipro C.O.N.T.A.C.T. puslapyje

Lenkija:
Monika Kopytowska, docentė, Lodzės universitetas, Kalbos pragmatikos katedra
e: monika.kopytowska@gmail.com
w : www.iso.uni.lodz.pl

arba apsilankykite Lenkijos C.O.N.T.A.C.T. puslapyje

Lietuva:
Tatsiana Chulitskaya, Socialinių ir politikos mokslų departamento lektorė, Europos humanitarinis universitetas
e: tatsiana.chulitskaya@ehu.lt
w: www.ehu.lt

arba apsilankykite Lietuvos C.O.N.T.A.C.T. puslapyje

Malta:
Stavros Assimakopoulos, vyresnysis dėstytojas, Maltos universitetas, Lingvistikos institutas
e: stavros.assimakopoulos@um.edu.mt
w: www.um.edu.mt

Dr. Jean-Pierre Gauci, The People for Change fondas
e: jean@pfcmalta.org
w: www.pfcmalta.org

arba apsilankykite Maltos C.O.N.T.A.C.T. puslapyje

Rumunija:
Dorian Obreaian, Qvorum
e: dorian.obreajan@qvorum.ro
w: www.qvorum.ro

arba apsilankykite Rumunijos C.O.N.T.A.C.T. puslapyje