Contact

 

Persoana de contact in Cipru:

Fabienne Baider

Universitatea din Cipru (UCY), Coordonator al programului UE

Departamentul de Studii Franceze si Limbi Moderne, Universitatea din Cipru

e: infocontact2017@gmail.com

w: www.ucy.ac.cy

 

Natalie Alkiviadou, Director, AEQUITAS

e: nalkiviadou@aequitas-humanrights.org

w: www.aequitas-humanrights.org

sau vizitati pagina C.O.N.T.A.C.T. Cipru, aici

 

Persoana de contact in Danemarca:

Sharon Millar, Profesor, Departmentul de Limbi si Comunicare, Universitatea din Danemarca de Sud

e: smillar@sdu.dk

w: www.sdu.dk

sau vizitati pagina C.O.N.T.A.C.T. Danemarca, aici

 

Persoana de contact in Grecia:

Eva Giannakaki, Liga Elena pentru Drepurile Omului

e: e.giannakaki@gmail.com

w: www.hlhr.gr

sau vizitati pagina C.O.N.T.A.C.T. Grecia, aici

 

 

Persoana de contact in Italia:

Ernesto Russo,Ce.S.F.Or.  CentroStudiFormazioneOrientamento

e: contact@cesfor.net

w: www.cesfor.net/

sau vizitati pagina C.O.N.T.A.C.T. Italia, aici

 

Persoana de contact in Lituania:

TatsianaChulitskaya, Lector in deparatmentul de Stiinte Sociale si Politice, European Humanities University

e: tatsiana.chulitskaya@ehu.lt

w: www.ehu.lt

sau vizitati pagina C.O.N.T.A.C.T. Lituania, aici

 

Persoana de contact in Malta:

Stavros Assimakopoulos, Lector Senior, Institutul de Lingvistica, Universitatea din Malta

e: stavros.assimakopoulos@um.edu.mt

w: www.um.edu.mt

 

Dr. Jean-Pierre Gauci, Fundatia “The People for Change Foundation”

e: jean@pfcmalta.org

w: www.pfcmalta.org

sau vizitati pagina C.O.N.T.A.C.T. Malta aici

 

Persoana de contact in Polonia:

Monika Kopytowska, Asistent Profesor, Departamentul de Pragmatica, Universitatea din Lodz

e: monika.kopytowska@gmail.com

w: www.iso.uni.lodz.pl

sau vizitati pagina C.O.N.T.A.C.T. Polonia, aici

 

Persoana de contact in Romania:

Dorian Obreajan, Institutul Qvorum

e: dorian.obreajan@qvorum.ro

w: www.qvorum.ro

sau vizitati pagina C.O.N.T.A.C.T. Romania, aici

 

Persoana de contact in Spania:

Cesar Arroyo Lopez, AsociacionSocioeducativaLlere

e: carroyo@llere.org

w: www.llere.org

sau vizitati pagina C.O.N.T.A.C.T. Spania, aici

 

Contact in Regatul Unit:

w: www.ukren.org

sau vizitati pagina C.O.N.T.A.C.T. Regatul Unit, aici